شماره خبر :٥٢٦٤٣٢ 

  تاریخ انتشار خبر : 1396/05/30    ا   ٠٩:٠٤
 
اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، علی مجیدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرج اعلام کرد : در راستای محرومیت زدایی و ریشه کن کردن فقر ، در نظر داریم یک اردوی جهادی در روستاهای اطراف نظر آباد کرج(حسین خانلو و گلدره) برگزار کنیم.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، علی مجیدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرج اعلام کرد : در راستای محرومیت زدایی و ریشه کن کردن فقر ، در نظر داریم یک اردوی جهادی در روستاهای اطراف نظر آباد کرج(حسین خانلو و گلدره) برگزار کنیم.

وی گفت: با توجه به شناسایی های صورت گرفته توسط تیم قرارگاه شهید بلباسی بسیج دانشجویی واحد کرج ،علی رغم همجواری استان البرز با پایتخت، روستا های مذکور از لحاظ عمرانی ، فرهنگی و بهداشتی واقعا در شرایط نامناسبی قرار دارند .
مجیدی برنامه های مد نظرشان را در این اردوی جهادی چنین اعلام کرد:

از لحاظ عمرانی :
پروژه های عمرانی که توسط بسیجیان دانشگاه پذیرفته شده عبارتند از:
1_ترمیم و بازسازی مدرسه ابتدایی و راهنمایی روستای حسین خانلو
2_دیوارچینی و محوطه سازی مدرسه گلدره
3_احداث و ساخت 3 عدد سرویس و حمام در روستای گل دره به دلیل اینکه روستا از لحاظ سرویس بهداشتی بسیار ضعیف می باشند.
4- رنگ آمیزی مسجد محل.
مجیدی خاطر نشان کرد : هزینه اجرای پروژه ها توسط بانی تامین می شود .


از لحاظ بهداشتی :
وی افزود: بدلیل مشکلات مالی، مردم این منطقه توانایی مراجعه به پزشک را هم ندارند که تیم جهادی شهید بلباسی در نظر دارد با هماهنگی های صورت گرفته با مراکز بهداشتی و امدادی ، همچون اداره کل بهداشت و درمان استان البرز ، هلال احمر شهرستان نظرآباد و نیز دانشجویان رشته پزشکی، در طول اردوی جهادی در دو روستای حسین خانلو و گلدره و همچنین چند روستای اطراف را زیر چتر جامعه دلسوز پزشکی گرفته و با تکیه بر نیروی جوانان عزیز ، وضعیت را از حالت بسیار نامطلوب به وضعیت مطلوب برساند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرج افزود : بطور خلاصه روستاهای مذکور نیاز به کمک مادی و معنوی دارند و نکته قابل تامل نیز این است که این روستا ها از نظر مکانی نزدیکترین مکان به مرکز استان البرز محسوب می شوند اما از نظر امکانات و سبک زندگی واقعا در وضعیتی نامناسب می باشند.

وی ادامه داد: برای این منظور در راستای جمع آوری کمک های دانشگاهیان و مردم خیر جهت رسیدگی به وضعیت هموطنانمان در روستای گلدره نظر آباد و روستاهای اطراف آن اولویت های اردو را اعلام میکنیم انشاالله شما هم در ثواب کار دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی کرج سهیم باشید:
از نظر خوراک برای تهیه ی بسته های غذایی شامل مایحتاج ضروری مثل: رب،روغن،برنج،قند،و مواردی از این دست

تهیه پوشاک برای کودکان و نوجوانان روستا که از لحاظ ظاهر وضعیت نامطلوبی دارند .
تهیه لوازم تحریر ( دفتر ، خودکار، مدادپاک کن ، کیف و جامدادی و (…

مجیدی گفت: زمان برگزاری اردو 21 الی 31 مرداد ماه سال جاری است.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم دانشگاهیان عزیز با شرکت پر شور خود در این اردو به همنوعان خود خدمت کنند و یا اگر فرد یا افراد خیری را می شناسند معرفی نمایند .

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرج گفت : جهت کسب اطلاعات بیشتر با بسیج دانشجویی واحد کرج در ارتباط باشید. همچنین شماره تماس 09366996203 برای همین منظور در نظر گرفته شده است

 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد رهبری در دانشگاه ما می باشد